Home / Atıksu Tesisatcısı 0507 770 57 57 / Tıkalı Pimaş Açma

Tıkalı Pimaş Açma

Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma Servisi Halit Usta Telefonlarımız 0507 770 5757 – 0532 498 1900

 

Pendik ilçesi kurtköy yenişehir mahallesinde sena caddesin üzerindeki bir sitenin blok apartmanının mutfak ana gideri tıkanıklığı ile ilgili telefon aldık. Tıkalı olan mutfak ana gideri zemin kattaki daireden geri tepiyor idi 10 katlı bir bina olduğu için aciliyet arzediyordu. Bu mutfak gideri tıkanıkıklığı daha öncedende olmuş ve açtırmışlar 1 sene geçmeden tekrarlamış. Biz hemen müdahale ettik ve en alttaki daireden mutfak altı pimaş borudan çelik yayımızı saldık makinemizle 7 metre ilerideki bağlı olan yerden tıkanıklığı açtık çok şükür suyun akış testlerini yaptık ve suyun güzel şekilde pimaş borudan gittiğini gördük ve sağlam şekilde müşteriye teslim ettik.

Gebze mutlukent sitesi fırtına bloklarında bir bloğun kapıcı dairesinde mutfak borusu tıkanıklığı haberini aldık müşterinin demesi denemediğimiz şey kalmadı lavabo aç kimyasalları kullandıklarını ve lavabo aç teli ile denediklerini ama bir türlü mutfak tıkanıklığını açamadığı söylediler. Biz deneyimli usta sayesinde hemen müdahale ettik 10 dakika içinde mutfak borusunu açtık mutlukent sitesinden mutlu inasanlar bırakarak mutlu bir şekilde ayrıldık.

Pendik kavakpınar mahallesi kemer caddesinde bir dairenin tıkalı olan mutfak borusunu kırmadan zahmet cekmeden robot makine ile 15 dakika içinde açtık testlerini başarılı şekilde yaptık teslim ettik.

Tuzla orhanlı mahallesinde bir imalathanede mutfak gideri tıkanıklığı olduğu yönünde telefon çağrısı aldık gittimizde imalathanenin mutfak bölümü sular içinde kalmıştı önce sorununu söyledik 30 kişinin çalıştığı yerin mutfagında 50 lik pimaş borusu kullanmışlar pimaş boru yeterli gelmediği için yağlardan yemek atıklarından dolayı tıkanma meydana geldiğini firma yetkilisine bildirdik. Daha sonra işi koyulduk ve kısa sürede 10 metre ilerdeki mutfak gideri tıkanıklığını açtık elhamdülillah.

Tıkalı pimaş boru açma halit usta 0507 770 5757

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Mutfak gideri açma Maltepe

Mutfak gideri açma Maltepe

Mutfak gideri açma Maltepe Kırmadan robotla tıkanmış mutfak gideri uygun fiyat garantisi ile kısa sürede …

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın