Home / Atıksu Tesisatcısı 0507 770 57 57 / Pimaş Gider Açan Tuzla

Pimaş Gider Açan Tuzla

Contents

Pimaş Gider Açan Tuzla

Tuzla Kırmadan Robotla pimaş gider Açan 0507 770 5757 – 0532 498 1900

 

Tuzla bölgesinde pimaş gideraçma işlemi yapmaktayız. Tuzla Tıkalı olan mutfak giderinizi kısa sürede kırmadan robot makine ile tecrübeli ustalarımızla zahmetsizce açıyoruz,Testlerini yapıp sağlam şekilde teslim ediyoruz.

PİMAŞ GİDER AÇAN

Borunuzdaki Tuzla tıkanıklığı açarken son derece gelişmiş teknolojik robot makine kullanmaktayız Tuzla pimaş gideri açma işlemi yaparken kesinlikle pimaş borunuza zarar vermemekteyiz. Robot makinamız rothenberger alman malı gelişmiş bir makinadır. pimaş gider açan tuzla
tuzla Tıkanıklık açan robot makinamız elektrik ile çalışmaktadır,  ve su kullanmadan kuru şekilde çelik yay vasıtasıyla usta ister düz ister ters döndürerek bir yılan gibi pimaş borunun içinde gitmektedir. Tuzla pimaş gideri açan Her çelik yay ince mutfak gideri için olanı 2.5 metre uzunluğa sahipdir.pimaş gider açan Bu çelik yaylar bir birine eklenerek tıkanıklığın olduğu yere göre birleştirilir ve yay önüne ne gelirse ya alır çıkarır yada parcalar,borunun içindeki tıkanıklık yapan cisme göre degişiklik arzeder.Tuzla pimaş açma

Tıkanıklık açıldıkdan sonra mutlaka usta testlerini düzgün şekilde yapması gerekir,Tuzla pimaş açma pimaş gider açan çelik yayı borunun içinden çıkarmadan tıkanıklık mutfakta ise mutfak lavabosunu deliğini tıkayıp,suyu ağzına kadar doldurup birden bırakması suyun bol şekilde borudan gitmesini sağlayıp,mutfak gider deliğinin altından suyun geri gelip gelmediğini takip etmesi gerekir, pimaş gider açan suyu normal şekilde akıtıp tamam bu iş bitti denilemez,pimaş borunun tam açılıp açılmadığı borudan bol su göndererek test edilir. Tuvalet tıkanıklığında açma işlemi bittikten sonra tuvalete bir kova vasıtasyla bol şekilde su dökülüp sanki suyu boşa döküyormuşcasına delikten gitmesi lazımdır.Tuzla bölgesi pimaş açma Delikten gönderdiğiniz su süzülerek yavas gidiyorsa, o tuvaletin düzgün açıldığı söylenemez.

pimaş gider açan Videosu

Tuvalet tıkanıklığında robotla tıkanıklık açan Pimaş açma firmayı çagırmadan önce,mutlaka logar kapagı açılıp logar kuyusunun içinin dolu olup olmadığı kontrol edilmelidir. pimaş gider açan Eğer logar kuyusu pis su ile dolu ise istanbulda iski kocaelinde izsu çagırılmalıdır. Yok logar kapagını açtın içi boş binadan gelen borudan su logara boşalmıyor ise o zaman robotla tıkanıklık açma firmasını aramalısınız.

Bazı durumlarda bina ortak gideri tıkanıklığı yasanabiliyor,bunu anlamak için binanın giriş katı veya bodrum katına bakmak lazım,genellikle kod düşüklüğü olan yani alt katta oturanlar magdur olurlar,nedeni ise bina ortak kanalizasyon borusu tıkandığı zaman binanın en alt katından kanalizasyon suları geri teper,pimaş gider açan ve alt katta oturanlar magdur olurlar tuvaleti kullanmadıkları halde pis sular altta kattan çıkar pimaş gider açan bu gibi durumda binanın ortak su vanasını kapatıp üst kattaki komsulara bina ortak giderinin tıkalı olduğunu o yüzden tıkanıklık açılana kadar tuvalet,banyo ve mutfak lavabosunu kallanmamaları gerektiği söylenir.Pimaş açma Acilen kırmadan robotla tuvalet açan firma aranır tıkanıklığın nerde olduğu söylenerek  ve fiyat alarak çağrılır aradığınız firmaya açma garantiniz varmı diyede sorabilirsiniz, Bazı firmalar yüksek fiyat isteyip açamasalar bile o yüksek fiyatı alıp öyle giderler bu durumda sadece servis ücreti alınması lazımdır.

lavabo tıkanıklığı açma
tuvalet tıkanıklığı açma
pimaş açma
lavabo açıcı
kanal açma
tesisatçı
pimaş gider açan
Acil Tıkanıklık Açma pimaş gider açan İSKİ den Tecrübeli Emekli Halit Usta Arayın 0507 770 5757 – 0532 498 1900

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Mutfak Gideri Açma Gebze

Mutfak gideri açma Gebze

Mutfak gideri açma Gebze Kırmadan robotla tıkanmış mutfak gideri uygun fiyat garantisi ile kısa sürede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın