Home / Lavabo Tıkanıklığı Açma / Ataşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma / Lavabo Tıkanıklığı Açma 0532 498 19 00

Lavabo Tıkanıklığı Açma 0532 498 19 00

Kullanıma bağlı olarak lavabolar evyeler zamanla tıkanabilir ve tıkanan lavabo giderleri temizlik için büyük sorun oluşturur.

Gelişen teknoloji sayesinde artık tıkanan giderler için de çözümler üretiliyor. Kırmadan robotla pimaş açan firmalar var lavabo tıkanıklığını çok kısa zaman süresinde açıyorlar.
Fakat ilk önce kendi yöntemlerinizi uygulayarak gider borularını, lavabolardaki tıkanıklığı açabilirmiyiz kontrol edelim

Oldukça pratik olan yöntemlerle gider pimaş borusu tıkanıklığı sorunundan da kurtulabilirmiyiz denemiş olacağız.

Lavabo tıkanıklığını doğru sıraya göre ve azami dikkat göstererek uygulayın. Aksi durumda istemeyeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Her şeyden önce tıkanıklık olmaması için tedbir alın

Tıkanan her lavabo zor ya da kolay bir şekilde açılır. Fakat öncelikle önlem alarak tıkanmanın önüne geçmelisiniz.

Lavabonun içine çay atıklarını atmayın.
Bulaşıkları lavaboda yıkıyorsanız yemek artıklarını lavoboya atmamaya özen gösterin. Özellikle pirinç,bulgur taneleri olmak üzere diğer taneli atık yiyecekleri çöp kutusuna atın.
Aşırı yağlı bulaşıklar yıkadıysanız işiniz bittikten sonra mutlaka lavaboya sıcak su mümkünse kaynar su dökün. Bu şekilde yağ donup gideri tıkamayacaktır. Yağ atıkları oğuk suyla birleştiği zaman donma yapar ve lavabonuzun giderini tıkar.
Arada bir lavabonun içine sıcak su doldurup pompayla basınç uygulayın.

Lavabo tıkanıklığını açarken yapılan yanlışlar

Birbirinden farklı lavabo açıcı ürünler lavabonun gider borusunda kireç taşı gibi beyaz bir tabaka oluşturur, ve pimaş borusunun ek yerlerindeki contalara zarar verir bu sefer alt kata su kaçırmasına yol açar ve sizi dahada zor durumda bırakır.
Lavabo tıkandıysa kola ve benzeri maddeler dökerek açılmasını bekleyip boşu boşuna zaman kaybetmeyin.

lavabo tıkanıklığı nasıl açılır?

Karbonat sirke karışımını deneyin

Tıkalı yere yarım bardak karbonat ile bir miktar sirke dökün bekleyin. Ardından gidere kaynar su dökün. Bu işlemi birkaç kez tekrarlayarak gideri açamayı deneyin.

Lavabo açma teli

Marketlerden kolayca temin edebileceğiniz bu tel her şekle girebildiği için lavabo tıkanıklığını açmak için idealdir. Tıkalı olan yere teli sokun ve biraz zorlayın. tıkalı pimaş boru açıldımı deneyin.

Bu yöntemleri kullanarak tıkanıklıktan kurtulmayı deneyebilirsiniz Fakat öncelikle gider borularının tıkanmaması için özen göstermelisiniz.

Tüm bunları yaptığınız halde lavabo tıkanıklığını açamadıysanız bizi arayın tıkalı lavabonuzu kırmadan robotla açalım Halit Usta Kırmadan Lavabo Açma Ustası 0532 498 19 00 – 0507 770 57 57

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Mutfak Gideri Açma Gebze

Mutfak gideri açma Gebze

Mutfak gideri açma Gebze Kırmadan robotla tıkanmış mutfak gideri uygun fiyat garantisi ile kısa sürede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın