Home / İstanbul Tuzla 0507 770 57 57 / Tıkalı KANAL AÇICI tuzla aydınlı

Tıkalı KANAL AÇICI tuzla aydınlı

Tıkalı KANAL AÇICI tuzla aydınlı

Kırmadan Robotla Tıkalı KANAL AÇICI tuzla aydınlı Halit Usta 0507 770 5757 – 0532 498 1900

Tuzla aydınlı tıkalı kanal açıcı firması olarak istanbul aydınlı yakası ve kocaeli bölgesine hizmet veriyoruz.

Tuvaletten su gitmiyor ise tuvaletten su geri tepiyor ise siz hiç tuvaleti kullanmadan su geri tepiyorsa kanalizasyon tıkanıklığı var demektir.
Klozet giderinden su gitmezse yavaş şekilde gidiyorsa klozeti kullanmadığınız halde su taşma yapıyorsa muhtemelen kanal tıkanıklığı borı tıkanması pimaş tıkalı demektir. Tuzla aydınlı mahallesi servisimiz vardır sıkıntı yasamayın hemen arayın cözüm bulalım akcan tesisat Halit Usta 0507 770 5757

Tuzla aydınlı mah Tıkalı lavabo açma işleri tıkalı lavabo kanal açıcı lavabo pimaş gideri kanal açıcı firması olarak tıkanan lavaboyu kısa sürede kırmadan robot cihazı olarak açıyoruz. Lavabo borusundan su gitmiyor ise lavabonun altındaki gırtlak hortumunun girdiği pimaş borusundan su geri tepiyorsa mutfak lavabosunun altındaki pimaş boru gideri kanalından su taşma yapıyorsa banyodaki el yıkama lavabosundan su gitmiyor geri tepme yapıyorsa siz kulanmadıgınız halde mutfak lavabosunun altından su geliyorsa taşma yapıyorsa lavabo kanal tıkanıklığı vardır.

Tuzla aydınlı kırmadan robotla banyo gider kanal açıcı firması. Banyo giderinden su gitmiyor gider geri taşıyorsa banyoda su birikiyor gitmiyor ise banyo pimaş gideri kanal tıkanıklığı vardır. Genelde tıkanma saç kıllarından olduğu için kişi açmada genellikle başarılı olamaz profesyonel yardım alması gerekebilir bu gibi durumlarda acil olarak bizi arayabilirsiniz telefonlarımız akcan tesisat 0507 770 5757 – 0532 498 19 00 Halit Usta.

Tuzla aydınlı tıkalı balkon pimaş gideri kanal tıkanıklığı açıcı her türlü balkon kanal açma işi yağmur suyu gideri tıkalı kanal açıcı işleri titizlikle yapılır.

Tuzla aydınlı mahallesi bina ana gider kanal açaıcı firmasıyız logarın bina tarafı ana pimaş borusunu kırmadan kazmadan açıyoruz ana gider borusunun bina tarafı tıkalı ise iski isu bu tarafa karışmaz çünki attığı hortum pimaş borusu nu kırar zarar verir bu gi,bi hususa dikkat etmeniz sizin yararınıza olur.

Tıkalı banyo kanal açıcı
Tıkalı kanal açıcı
Tıkalı mutfak kanal açıcı
Tıkalı tuvalet kanal açıcı
Tıkalı klozet kanal açıcı
Tıkalı balkon gideri aknal açıcı
Tıkalı bina ana gider açıcı
Tıkalı pimaş boru kanal açıcı

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Mutfak Gideri Açma Tuzla

Mutfak Gideri Açma Ustası Tuzla

Mutfak Gideri Açma Ustası Tuzla Evinizde İşyerinizde Mutfak Gideri TıkanıklığıTuzla Kırmadan Dökmeden Hiç Bir Yere …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın